CYS BEZ ÇANTA

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilincinde, ahlaki ve milli değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Kalite ve ahlaki değerleri esas alarak, ileri teknoloji ile tüm bez çanta ürünlerini müşterilerimize dünya standartlarında sunmak ve kalite çıtasını her geçen gün yükselterek sektöründe lider olmaktır.

Kalite Politikamız

Görev ve sorumlulukların bilincinde uzman kadrosu ile siz müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak. Kalitesini her seferinde artırarak pazarında lider olmak. Üretim alanının her aşamasında uygulanan yöntemler ve kontroller ile hatalı üretimi engellemek. Mevcut sistemi yeni teknoloji ve gelişmeler ışığında süreklilik prensibine bağlı kalarak daha ileriye götürmek. Kurulduğundan günümüze kadar tüm çalışanları ile bir aile gibi birlik ve beraberlik içinde çalışarak sizlere en iyi hizmeti vermek. CYS Çanta doğaya duyarlı çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünler üretmeyi ilke edinmiştir. Üretim yöntemlerini ve üretim kapasitesini geliştirerek uluslar arası bir firma haline gelmek ana politikamızdır.