CYS BEZ ÇANTA

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bez Çanta Nedir?

Bez çanta pamuk yada geri dönüşümlü antibakteriyel malzemelerden üretilen kumaş ile yapılmaktadır.

Bez Çantanın Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Bez çanta tek kullanımlık değildir. Yapıldığı hammadde, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre aylar hatta yıllarca kullanılabilir.

Bez Çanta Üretiminde Hangi Boyalar Kullanılır?

Bez çanta üretiminde kimyasal olmayan geleneksel kök boyalar, su bazlı boyalar, sağlığa zararsız tekstil kumaş boyaları kullanılmaktadır.

Ne Kadar Yük Taşıyabilir?

Bez çanta dayanıklıdır kilolarca ağırlığı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Bez Çanta Nerelerde Kullanılabilir?

Spor malzemesinden ayakkabıya, ambalajlı ürünlerden açık ürünlere, okul malzemelerinden kişisel eşyalara kadar hemen her şeyi bez çantada taşıyabilir, saklanabilir.

Günlük Kullanılabilir mi?

Bez çanta üzerine monte edilebilen aksesuarlar ile, minik ceplerle şık ve işlevsel tasarımlar haline getirilebilirler. Hatta günlük kullanım için bile uygundurlar.

Neden Bez Çanta İle Promosyon Yapmalıyım?

Bez çanta naylon poşet yada kağıt torba gibi dayanıksız yada tek kullanımlık değildir, uzun ömürlü, şık ve kullanışlı olmasının sayesinde ev, işyeri, kamuya açık alanlarda uzun süreli reklamlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca reklamınızı yaparken çevreyide korumuş olursunuz.

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Bize iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından veya iletişim formunu kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünler sayfamızdaki beğendiğiniz ürünün altında bulunan Teklif İsteyin linkini kullanarak istediğiniz ürün hakkında hızlı ve kolayca fiyat teklifi isteyebilirsiniz.